#1 2012-02-24 21:20:48

 kamyllo

Administrator

4852887
Zarejestrowany: 2012-01-28
Posty: 37
Punktów :   

Nowy Admin

witam jak już wiadomo aro0074 został wyrzucony z serva tak więc poszukujemy nowego admina, poniżej piszę co nowy admin ma spełniać i jeśli komuś nie odpowiada proszę nie pytać np o to czy można by było jednego punktu ominąć bo NIE MOŻNA, rekrutacją nowego admina zajmuję się ja czyli kamyllo, prosił bym też by wszelakie propozycje zostania adminem pisać na pw (prywatna wiadomość) nie na servie ani forum ogólnym, pisać tylko do mnie, ja jeśli ktoś mi się spoba to jego kandydature przedstawiam reszcie adminów a oto kilka punktów co trzeba spełnic, nowy admin dopiero od 1 marca jeśli się znajdzie

1. Wpisowe 30zł + następny miesiąc gratisowo
2. co mies 10 zł na server, tak płacą wszyscy admini, ale w związku ze zwiększeniem slotów w następnym mies będzie chyba płacone 15zł na osobę
3. admin ma być sumienny i przed banowaniem mówić za co nie tak dla własnego widzimisie, oraz nie ma obrażac innych adminów ponieważ poniesie takie same konsekwencje jak aro
4. adminem nie może być nowy gracz, staż to minimum 3 tyg częstego grania na servie

i to by było na tyle

Offline

 

#2 2012-02-25 15:17:35

Axl Rose

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-10
Posty: 6
Punktów :   

Re: Nowy Admin

chętnie ale nie bede wstanie zapłacić wpisowego.

Pozdro.xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hakiwarrock.pun.pl www.2lo3c.pun.pl www.gw.pun.pl www.alqaida.pun.pl www.polski-zwiazek-wampirow.pun.pl